Coffee Bean Story Hakkında

Coffee Bean Story

Coffee Bean Story yüzde yüz Arabic çok özel çekirdek kahveleri, etkileyici yöresel kahveleri ve birbirinden lezzetli içecek ve yiyecek menüsü, markayı piyasadaki birçok kahve dükkânından ayırmaktadır.

Yüzde yüz Türk sermaye ile çok kısa zamanda büyümeyi ve birçok şubeye sahip olmayı hedefleyerek 2M Kahve Ürünleri A.Ş. altında kurulmuştur.

Coffee Bean Story Hakkında

COFFEE BEAN STORY

Misyonumuz

Misafirlerimize En Yüksek Kaliteli Kahveleri Sunmak Ve Her Defasinda Farkli Bir Kahve Deneyimi Yaşatmak Öncelikli Amacimizdir.

Herzaman yüksek kaliteli kahve çekirdeklerini alıp sıcak bir fincan kahve için ustalıkla kavuruyoruz.

Kahve Lezzetinizin Yanina En Uygun Yiyecekleri Özenle Sunuyoruz.

Sıcak ve samimi bir ortam sunarak sevdikleriniz ve misafirlerinizle kahvenizin yanında, güzel bir sohbet ortamı sunuyor ve herzaman daha iyisi için kendimizi geliştiriyoruz.

Vizyonumuz

Geniş ürün yelpazemiz ve fiyat/kalite oranını sağlayarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir şirket olmak.Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Kahvemiz

Latin Amerika, Afrika, Asya Ve Pasifikten, Sizler Için Özenle Seçilmiş Dünyanin En Kaliteli Kahve Çekirdekleri Coffe Bean Story Ayricaliği Ile Sizlerle Buluşuyor.

Coffee Bean Story Lezzet uzmanları, mutlaka seveceğiniz bir kahve tatmanız ve her defasında en mükemmel kahve deneyimini yaşamanız için tüm birikimlerini sizlerle paylaşıyor.

Kaliteli Kahveyi Çekirdeğinden Taniriz

Kahvelerimizi her gün aynı özenle hazırlıyor, en kaliteli kahve makinelerini kullanıyor, kahveyi en iyi şekilde hazırlamak üzere eğitilmiş deneyimli baristalarla çalışıyor ve her bir fincanı aynı lezzette konuklarımıza sunuyoruz.

Our Coffee